1 квіт. 2021
ДЕНЬ ГУМОРУ
Гумор – це веселий сміх, Радість, світло для усіх! Лише раз один на рік Свято це буває, Свято сміху – 1 квітня! Хто ж його не знає?
22 бер. 2021
ПАМ’ЯТКА з техніки безпеки для здобувачів освіти
З метою попередження нещасних випадків, підвищення рівня обізнаності щодо правил безпеки життєдіяльност
12 бер. 2021
Шевченківські дні
Спадщина великого Кобзаря

День знань

1 вер. 2020
1 вересня 2020 року для дітей дошкільного віку було проведено квест-гру «У пошуках Дерева Знань», де веселі клоуни, казкові герої грали з ними в ігри, загадували загадки, співали пісні

1 вересня 2020 року, країна відзначає День знань. У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! Бажаємо міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань.
Для дітей дошкільного віку було проведено квест-гру «У пошуках Дерева Знань», де веселі клоуни, казкові герої грали з ними в ігри, загадували загадки, співали пісні. Веселий настрій малята зберегли на цілий день.