«Тиждень безпеки на дорозі»

10 серп. 2020

Діти – це наше майбутнє, і ми, дорослі, маємо можливість навчити дітей основам безпечної поведінки на вулиці, тому з метою посилення профілактики дорожньо-транспортного травматизму серед дітей, в дошкільному навчальному закладі з 03 по 07 серпня 2020 року був проведений «Тиждень безпеки на дорозі».
Закріплювали правила дорожнього руху, розуміння необхідності суворого дотримання правил поведінки на дорозі, правильно реагувати на сигнали світлофора, розуміти жести регулювальника, виховати у дітей дисциплінованість на дорогах, бажання бути уважними, спостережливими, обережними, попереджувати нещасні випадки, навчати розумінню того, що найважливіше для людини – це здоров’я та життя.