8 черв. 2021
Важлива інформація!
7 липня 2021 року 0 14.00 запрошуємо на конференцію (офлайн) на якій відбудеться звітування керівника за підсумками роботи за 2020-2021 рік, та завдання колективу щодо підвищення якості освітнього процесу у 2021 /2022 навчальному році. Офлайн формат проходитиме з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних заходів
1 черв. 2021
ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ
Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє.Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.
20 трав. 2021
З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!
20 травня, відзначаємо Всесвітній день вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції.Сьогодні працівники та вихованці ЗДО одягнули свої найкращі вишиванки, щоб долучитися до цього яскравого свята!

День Збройних Сил України

6 груд. 2019
Ми радо зустрічали на нашому святі, присвяченому Дню Зброїних сил України, Семченко Є.В.- учасника АТО,. Щіро дякуємо за учать у святіі, за мирне небо над головою, за спокій у наших домівках.