20 бер. 2020
День Землі, День весняного рівнодення, Міжнародний день щастя
Наша планета Земля - наш рідний дім, в якому створені для нас особливі сприятливі умови, що сприяють нашому існуванню і життєдіяльності.
12 бер. 2020
КАРАНТИН з 12 березня по 3 квітня 2020 року
2 березня 2020 року в Україні запроваджується тритижневий карантин для усіх закладів освіти.Карантин триватиме три тижні — з 12 березня до 3 квітня 2020 року.
10 бер. 2020
Шевченківські дні.
Тематичні відкриті заняття в середніх та старших групах до Шевченківських днів. Перегляд виставки робіт батьків та дітей ДНЗ « Із Шевченком у серці»
28 лют. 2020
Масляна
Святкова розвага «Масляна»

"LEGO - родина" -творчий проект нашого закладу

Творчий проект нашого закладу

З  2013 року наш заклад бере участь у програмі "Сприяння освіті" (програма розвитку конструктивних здібностей у дітей дошкільного віку "Лего - конструювання"). Враховуючи безумовну користь конструктивної діяльності для розвитку дитини,  педагогічний колектив (за допомогою фонду LEGO Foundation) створив чарівну країну « Лего родина»

В своїй "чарівній країні" ми намагаємось створити всі умови для всебічного розвитку дітей та оптимізувати освітній процес за допомогою навчально-розвивальних конструкторів LEGO Education.

Перше знайомство педагогічного колективу з LEGO-технологіями відбулося на зустрічі з співкоординатором проекта "Сприяння освіті" Оксаною Рома.

А потім почалася робота. Враховуючи певну ексклюзивність LEGO-конструювання в освітньому процесі в дошкільних закладах, нам довелося добре попрацювати.

В процесі розробки проекту ми були і маленькими дітками і висококваліфікованими фахівцями, які розробили повний методичний комплекс занять.

Ми прагнули врахувати не тільки вікові і фізичні особливості наших вихованців, а й створити і облаштувати максимально комфортно та ергономічно предметно-розвиваюче середовище.

Ось так і виникла наша чарівна країна. І ми, дійсно, вважаємо, що вона чарівна. Чому? Тому що в ній живуть маленькі чарівники, які з маленьких цеглинок і деталей створюють машини, літаки, будинки, навіть цілі міста та космічні станції.  А потім ці чарівники, немов на машині часу, стають "дорослими" і обирають різні професії та соціальні ролі - вони і батьки, вони і архітектори, і міліціонери,і пожежні, і космонавти, і фермери...

А ми в черговий раз дуже дивуємось і радіємо, дивлячись на творчість і талановитість наших вихованців.

Наш педагогічний колектив та всі наші маленькі чарівники  висловлюють щиру  подяку колегам та фонду LEGO Foundation за надану можливість удосконалити освітній  процес та урізноманітнити наше дошкільне життя.