20 бер. 2020
День Землі, День весняного рівнодення, Міжнародний день щастя
Наша планета Земля - наш рідний дім, в якому створені для нас особливі сприятливі умови, що сприяють нашому існуванню і життєдіяльності.
12 бер. 2020
КАРАНТИН з 12 березня по 3 квітня 2020 року
2 березня 2020 року в Україні запроваджується тритижневий карантин для усіх закладів освіти.Карантин триватиме три тижні — з 12 березня до 3 квітня 2020 року.
10 бер. 2020
Шевченківські дні.
Тематичні відкриті заняття в середніх та старших групах до Шевченківських днів. Перегляд виставки робіт батьків та дітей ДНЗ « Із Шевченком у серці»
28 лют. 2020
Масляна
Святкова розвага «Масляна»

1 червня - День захисту дітей

3 черв. 2019
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.