Рекомендації для батьків. «Як виховати маленького патріота»

Якщо в дитинстві дитина відчував почуття жалості до іншого людині, радість від гарного вчинку, гордість за своїх батьків, захоплення від зіткнення з прекрасним подвигом, він придбав емоційний досвід.
Тим самим будуть побудовані шляхи для асоціацій емоційного характеру, а це є основою, фундаментом більш глибоких почуттів, умовою повноцінного розвитку людини.
Виховання маленького патріота починається із самого близької для нього - рідного дому, вулиці, де він живе, дитячого садка.

·         Звертайте увагу дитини на красу рідного міста

·         Під час прогулянки розкажіть, що знаходиться на вашій вулиці, поговоріть про значення кожного об'єкта.

·         Дайте уявлення про роботу громадських установ: пошти, магазину, бібліотеки і т. д. Спостерігайте за роботою співробітників цих установ, відмітьте цінність їхньої праці.

·         Разом з дитиною приймайте участь у праці з благоустрою та озеленення свого двору.

·         Розширюйте власний кругозір

·         Вчіть дитину правильно оцінювати свої вчинки і вчинки інших людей.

·         Читайте йому книги про батьківщину, її героїв, про традиції, культуру свого народу

·         Заохочуйте дитину за прагнення підтримувати порядок, зразкова поведінка в громадських місцях.